Ночник-игрушка Funmuch музыкальный Зайка Розовый
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нічник має світлові та звукові ефекти: відтворює 20 приємних мелодій і проекцію нічного зоряного неба змінюючи 5 кольорів світла.
- Працює безперервно протягом 20 хвилин.
- Можна прати без музичного блоку.
Функції нічника:
1 кнопка White Noise - звуки природи, мелодії, рух поїзда;
2 кнопка Volume - регулювання гучності;
3 кнопка Lighting - вибір кольору проектора;
4 кнопка ON\OFF - включення і відключення музики.
Тканина: текстиль(плюш), пластик
Висота: 28см
Ширина: 15см
Вид вимикача: кнопка
Тип лампи: вбудований світлодіод (LED)
Динамік: Так
Живлення: На батарейках (3шт*1.5V ААА) Не входять у комплект
Вік: 0 місяців+ (від народження)
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Детские |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Текстиль/пластик |
| Материал каркаса | текстиль |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Розовый |
| Производитель | Funmuch |
| Страна производитель | Китай |
| Источник питания | Батарейка |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
- Цена: 864 ₴




