Стрічка ущільнювальна Діхтунг 2х20мм 30м.пог. ППЕ(IXPE) тепло- звукоізоляційна монтажна стрічка ущільнювач для швів і конструкцій




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка діхтунг g>(Dichtungsband) — це самоклеюча звукоізоляційна стрічка зі спіненого поліетилену, яку використовують з метою забезпечення додаткової звукоізоляції у металевих каркасах під гіпсокартон. Але стрічка також володіє волого - і теплоізоляцією, тому застосовується при проведенні цілого ряду внутрішніх робіт, таких як:
- звукоізоляція за профілями при монтажі гіпсокартонних конструкцій;
- ущільнювач (для профілактики протікання покрівлі, ущільнення фланцевих з'єднань, як термопрокладки, щоб уникнути утворення містків холоду; як ущільнювач металоконструкцій, стінових касет);
- захист від проникнення і впливу конденсату і води через місця фіксації кріпленнями);
- прокладка між горизонтальними та вертикальними підставами при облаштуванні системи теплої підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Зниження ударного шуму, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Щільність | 33 кг/м³ |
- Ціна: 120 ₴


