Звукоізоляційна стрічка IXPE Діхтунг 3х30ммх30м.пог





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ущільнювальна стрічка Діхтунг 3мм
Самоклеюча стрічка з спіненого поліетилену являє собою смугу з пінополіетилену, згорнуту в рулон товщиною 3 мм і довжиною 30 метрів, з нанесеним на одну з поверхонь самоклеючим шаром. Стрічка має широке застосування під час будівельних робіт, використовується для шумо- та теплоізоляції. Липка сторона стрічки захищена плівкою або антиадгезійним папером.
Особливості дихтунг стрічки Lanor:
- самоклеюча стрічка;
- матеріал: фізично зшитий спінений поліетилен;
- товщина: 3мм;
- ширина: 30 мм;
- довжина: 30 м.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Зниження ударного шуму, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 33 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | М'який |
- Ціна: 239 ₴



