Складна дитяча ванночка силіконова для новонароджених з термометром та зливом компактна ванна для купання немовлят Ліловий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча ванночка з матрациком і термометром El Camino ME 1151 PLUS
Складана ванночка для купання El Camino ME 1151 PLUS має вдосталь простору для купання вашого малюка!
Обладнана зручним електронним термометром, який можна зняти.
До комплекту входить комфортний легкий матрацик, що кріпиться на стінки ванночки для надійної фіксації. Швидко сохне, адже має наповнення з маленьких кульок.
Є зручний злив зі щільною заглушкою.
Ванночка виготовлена з якісного пластику та силікону.
Розміри ванночки:
- внутрішні 56-68х29-40,5х19,5 см;
- зовнішні 77,5х48x20,5 см;
- у складеному вигляді 77,5х48x9,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Тип ванночки | Антибактеріальна |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Термодатчик, Отвір для зливу води |
| Довжина | 77.5 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 20.5 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ліловий |
- Ціна: 1 960 ₴





